logu mazgāšana rīgā Fundamentals ExplainedLogu mazgāšanas eksperti- Anytime Profesionālais Serviss
Central District, Riga, LV-1070, Latvia

Grūti aizsniedzamo logu mazgāšanai vairs nav nepieciešams izmantot pacelājus vai trepes, kas var apdraudēt cilvēku un īpašuma drošību, kā arī ievērojami paildzināt un unfortunateārdzināt darbu izpildi.

Izvēloties logu mazgāšanu ar dabai draudzīgo Xline tehnoloģiju, logus var nomazgāt pat 25 m augstumā neizmantojot pacēlāju vai alpīnistu pakalpojumu.

Tā tiek ietaupīts ne tikai darbu veikšanai nepieciešamais laiks, bet arī Jūsu nauda. Augstumā, kas pārsniedz 25 m, šīs iekārtas iespējas tiek kombinētas ar pacēlāja izmantošanu.

Mūsu teleskopiskā logu mazgāšanas iekārta, aizsniedzas līdz 3 stāvu mājas augstumam. Iekārta ir radīta, lai logu mazgāšanu augstumā padarītu drošu un ērtu, tajā pašā laikā nodrošinot to augstāko kvalitāti.

Logu mazgāšanas cenas būs atkarīgas no veicamā darba apjoma. Kopā ar mūsu komandu pārvērtiet savu dzīves telpu līdz nepazīšanai! Nospodriniet logus līdz nepazīšanai un priecājieties par vasaru. Tīrā un sakoptā vidē ir daudz patīkamāk dzīvot.

Tiek piedāvāta logu mazgāšana. Logu mazgāšanas cena būs atkarīga no logu skaita, logu tipa (vecie divrūšu logi vai PVC logi) un logu atrašanās augstuma.

Telpu uzkopšana Uzkopšana Logu mazgāšana telpu uzkopšana • strādājam seven dienas 24 h • uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus veicam, rīgā, rīgasoline rajonā un visās lielākajās latvijas pilsētās • pakalpojuma pasūtījumus pieņemam katru dienu no plkst.

der nolikt dvieli vai lupatu zem loga, lai liekais šķidrums satecētu uz tiem un nebojātu palodzes virsmu;

Our process also found out that Industrialserviss.lv primary website page’s claimed encoding is utf-8. Use of this encoding structure is the greatest exercise as the principle page readers from all over the planet gained’t have any challenges with symbol transcription.

Laiks, ko varam priecāties par nomazgātiem un tīriem logiem, paskrien ātri. Iemesli, kāpēc logi ātrāk vai vēlāk atkal kļūst Webīri, ir dažādi. Noteicošais faktors ir apkārtējā vide – jo piesārņotākā vidē atrodas ēka, jo logu mazgāšana būs veicama biežāk. Vides piesārņojums, putekļi, intensīva satiksmes plūsma – tas viss rada nosēdumus ne tikai uz logu rūtīm un rāmjiem, bet uz ēkas fasādi kopumā un tās detaļām. Savas “pēdas” uz stikla virsmām atstāj nokrišņi – būsiet ievērojuši, kā pēc lietus uz stikla paliek pilieni, kas, izžūstot, atstāj sīkus plankumiņus.

Профессиональная мойка More help окон, большой опыт работы, качество гарантировано-стекла невидно. Стоимос

liela izvēle – PVC logus var izveidot pēc katra vēlmēm. Tie ir pieejami dažādās typeās, kā arī tos var izveidot pēc pasūtījuma;

Sākšu ar Kvalitāti. Kristāltīrī logi- bez jebkādām svītrām un notecējumiem- to mēs garantējam, ja izvēlēsieties sadarboties ar mūsu servisu.

 Gadu desmitiem darbs augstumā tika vienkārši pieņemts kā logu [Continue reading] tīrīšanas nozares profesionālais apdraudējums. Mūsdienās logu tīrīšana vairs nav bīstama darba vieta, kāda tā līdz šim neapšaubāmi bijusi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “logu mazgāšana rīgā Fundamentals Explained”

Leave a Reply

Gravatar